Igényeljen Napi Újság tagsági kártyát és tegyen szert velünk egy kis mellékes jövedelemre. Töltse ki a kártya igénylólapot ide kattintva.



Gépkocsi ütött el gyalogost Debrecenben, belehalt az áldozat

A helyszínen életét vesztette az az 52 éves helyi nő, akit egy autós gázolt halálra szombat este a Monostorpályi úton.
A Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság közlése szerint a gyalogos szabálytalanul akart áthaladni az úttesten.

A rendőrség teljes útzár mellett vizsgálta az eset pontos körülményeit.

Megjegyzés küldése

0 Megjegyzések