Meghalt egy kerékpáros, aki autóbusszal ütközött össze
március 16, 2018
Meghalt egy nő Tégláson, amikor kerékpárjával összeütközött egy autóbusszal – közölte a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-vel.
Dobó Dénes elmondta: a 60 éves nő olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette.
0 Megjegyzések